Сергеевка ‒ Центр Управления
Социальная сеть жителей курорта Сергеевка

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

3 февраля 2016 - Администратор
ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Сергіївська селищна рада

Депутатська група «Майбутнє Сергіївки»

Смт. Сергіївка, e-mail: olga_stt@mail.ru, t.reznikova76@mail.ru

тел. 095 920 3 92; 098 49 43 793

Від 17.12.2015 р.

 

Селищному голові Сергіївської селищної ради

Вовченко Ігорю Васильовичу

 

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

 

Шановний Ігорю Васильовичу!

 

Просимо вжити необхідних заходів та відреагувати в обов’язковому порядку щодо найбільш гострих та невідкладних проблем смт. Сергіївка:

Оновлювати інформацію на офіційному сайті смт. Сергіївка оперативно та своєчасно. Для запобігання неправильного трактування ситуації необхідно отримувати повну та відкриту інформацію щодо рішень прийнятих головою, виконавчим комітетом, селищною радою своєчасно для депутатського корпусу та громади селища.
Провести відлов собак. Кількість диких тварин безупинно збільшується та не контролюється відповідними органами. Собаки збираються у зграї та займають території поблизу багатоквартирних будинків, магазинів, громадських місць. Вже були випадки, коли собаки нападали на пішоходів та велосипедистів. Просимо провести відлов диких тварин, а господарів, які мають власних собак попередити про необхідність слідкувати за тваринами та нести відповідальність у відповідності до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження».
Встановити кришки люків по всій території мст. Сергіївка. На території смт. Сергіївка розташовано багато каналізаційних та водопровідних люків, які функціонують, але в деяких з зазначених люків взагалі відсутні кришки, які їх замикають, на деяких люках замісті кришки встановлено бетонні плити, що теж не закривають люк повноцінно. Данні люки розміщені безпосередньо на територіях, якими постійно користуються мешканці(тротуари, дороги, сквери, парки, двори багатоквартирних будинків), тому найбільшу небезпеку дана ситуація становить для дітей та людей похилого віку.
Встановити інформаційні дошки для мешканців смт. Сергіївка. Так як більшість мешканців селища не мають можливості слідкувати за роботою селищної ради через інтернет та ЗМІ, необхідно забезпечити рівномірне донесення інформації до всієї громади. З цією метою просимо встановити додаткові інформаційні дошки в найбільш популярних громадських місцях та оновити існуючі та регулярно оновлювати інформацію на даних носіях.

Прошу розглянути та винести в графік робіт та забезпечити фінансування внесенням в бюджет на 2016 рік для вирішення наступних проблем:

Провести ремонт тротуарів та встановити зручні пандуси на тротуарах та пішохідних переходах. Більшість тротуарів селища знаходяться в жахливому стані (ями, тріщини, горби), пандуси та заїзди взагалі відсутні на більшості з них, що робить неможливим користування тротуарами та змушує людей з особливими потребами та матерів з дитячими візками пересуватися по проїжджій частині. Данна ситуація лише погіршується, що становить велику небезпеку для життя та здоров’я пішоходів, автотранспорту, велосипедистів та інших учасників руху.
Виділити територію під громадський дитячий майданчик на території смт. Сергіївка. В селищі взагалі відсутні безпечні та організовані місця для прогулянки з дітьми молодшого та дошкільного віку. Просимо виділити місце та обладнати сучасний громадський дитячий майданчик.
Виділити територію та обладнати громадський спортивний майданчик та футбольний стадіон, доступ на який буде відкритий для всіх мешканців селища. На даний момент відсутній відкритий обладнаний стадіон та спортивний майданчик для вільного користування дітьми та мешканцями селища, що є дуже важливим для розвитку молоді.
 Провести плановий  ремонт доріг біля під’їздів будинків. В 2015 році був проведений ремонт доріг смт. Сергіївка, але дані ремонтні роботі проводилися лише на центральних дорогах та дорогах загального користування. Просимо винести до плану робіт ремонту дорожнього покриття під’їдні дороги до будинків, які знаходяться в поганому стані.
Забезпечити вивіз сезонного сміття (листя, хмиз) та встановити для цієї потреби додаткові сміттєві баки з метою припинити постійні підпали даного сміття, що є незаконним та небезпечним для життя, здоров’я людей та екології селища.
Провести капітальний ремонт зупинки громадського транспорту за адресою вул. Гагаріна, 5 (район Ощадбанку). Вказана зупинка постійно використовується мешканцями смт. Сергіївка, але в даний час є аварійною та необладнаною. Просимо провести ремонтні роботи за вказаною адресою.
Встановити сміттєві урни по вулиці Леніна та набережній Ротерхема. Зазначені вулиці є найбільш популярними місцями для пішохідних прогулянок мешканців та гостей селища в усі пори року, а тому потреба в сміттєвих урнах є дуже висока. На даний момент такі урни відсутні (є лише урни біля кафе «Молдавська кухня» та дитячий санаторій «Сергіївка»), тому кількість сміття (розбитих скляних пляшок, пластика) дуже велика особливо в кущах та біля лавок. Данну ситуацію можна врегулювати за допомогою встановлення додаткових сміттєвих урн.

Рейтинг: +1 Голосов: 1 505 просмотров
Комментарии (0)